زیبایی پزشکی

الانسه

فیلر الانسه

الانسه یک خانواده پرکننده پوستی منحصر به فرد است که دوره جدیدی از راه حل های ایمن، طولانی تر و نوآورانه را برای درمان های زیبایی ارائه می دهد که با نیاز به محصول کمتر برای همان نشانه ها مقرون به صرفه هستند. الانسه  یک محرک زیستی طبیعی است، زیرا باعث ایجاد کلاژن جدید شما می شود.

خانواده الانسه  (S, M, L, E) به نیازهای بیماران برای دوام، ارزش بیشتر و نتیجه ای زیباتر با چهار فرمولاسیون متمایز مدت زمان انتخابی از یک سال  تا چهار سال پاسخ می دهد. دیگر مزایای منحصر به فرد در یک ترکیب شده است.

الانسه  توسط AQTIS Medical BV توسعه، تولید و به بازار عرضه شد. AQTIS Medical BV یک شرکت خصوصی مستقر در اوترخت، هلند بود. الانسه  در سال 2010 در بریتانیا معرفی شد و توسط Sinclair Pharma که AQTIS را در سال 2014 خریداری کرد، در بریتانیا توزیع شد.

معرفی کامل الانسه

الانسه  مجموعه ای از پرکننده های پوستی جدید است که نوید تغییر دنیای اصلاح چین و چروک بدون جراحی و مجسمه سازی صورت را می دهد. برخلاف اکثر تزریق‌های فیلر که در بازار امروزی ارائه می‌شوند، این محصولات پیشگام بر پایه اسید هیالورونیک نیستند. در عوض، آنها حاوی مخلوطی از پلیکاپرولاکتون (PCL) و یک ژل CMC (کربوکسی متیل سلولز) هستند. این آنها را به اندازه جایگزین های HA ایمن می کند، اما در عین حال، آنها را قادر می سازد تا یک درمان ضد پیری چندین برابر طولانی تر ارائه دهند. حضور صرف این برند در وب سایت Skin Heal دلیل کافی برای کارایی بالا، طول عمر و ایمنی آن است.

پرکننده‌های بافت نرم نسل جدید الانسه  که توسط AQTIS Medical، یک شرکت پیشرو Sinclair ساخته شده‌اند، توانایی ارائه نتایج فوری تا 4 سال را دارند. با این حال، این ایمپلنت‌های تزریقی فوق‌العاده 100% زیست تخریب‌پذیر هستند و درمان با آنها فوق‌العاده بدون خطر است. “مجموعه مهارت” آنها نیز نسبتاً چشمگیر است – از ارائه یک اثر لیفتینگ فوری و ترمیم حجم از دست رفته گرفته تا صاف کردن پوست و از بین بردن خطوط متوسط تا عمیق، چین و چروک ها و چین ها. آنها را می توان با خیال راحت در نواحی متعددی مانند پیشانی، خط فک، شقیقه ها، بینی، دست ها، گونه ها، چانه، ناحیه بینی و غیره تزریق کرد. خطر مهاجرت ژل به حداقل می رسد و ویسکوزیته این محصولات فوق العاده بالا است.

می توان گفت که الانسه  یک نوع کاملاً جدید از یک محصول پزشکی زیب

توضیحات تکمیلی الانسه

ایی است زیرا از طریق فناوری STAT ابتکاری تولید شده است. به لطف آن، تمام فیلرهای موثر PCL این برند توانایی شگفت انگیزی در تحریک بدن برای تولید کلاژن بیشتر دارند. از آنجایی که کلاژن ماده ای است که خاصیت ارتجاعی، درخشش طبیعی، بافت، استحکام و صافی پوست را حفظ می کند، به ما کمک می کند جوان تر و با طراوت به نظر برسیم. هر چه بدن ما کلاژن بیشتری تولید کند، جوان تر به نظر می رسد. با راه‌حل‌های جوان‌سازی پوست با رتبه برتر الانسه ، میانبری برای تقویت کلاژن تضمینی دریافت می‌کنید.

ویژگی های الانسه

این پرکننده‌های پوستی حیات‌بخش استثنایی، اثر حجم‌دهنده قابل‌توجهی دارند که می‌توان به این واقعیت کمک کرد که 70 درصد از هر محصول با نام تجاری الانسه  از ژل CMC تشکیل شده است که لیفت سریع و اصلاح چین و چروک را فراهم می‌کند. از نظر طول عمر نتایج درمان، بیماران این شانس را دارند که بر اساس نیازها و ترجیحات شخصی خود آن را تعیین کنند. الانسه  S حدود 1 سال، الانسه  M – 2 سال، الانسه  L – 3 سال و الانسه  E اثرات درمان را تا 4 سال حفظ خواهند کرد. این یکی دیگر از مواردی است که این تزریق‌های پرکننده بافت نرم را از دیگر گزینه‌های موجود در بازار مدرن جدا می‌کند.

میزان ایمنی بی نظیر آنها و نیاز صفر به جلسات متعدد تزریق، آن را به بخشی ارزشمند از زرادخانه محصولات هر جراح زیبایی محترم و دارای گواهی هیئت مدیره تبدیل می کند.

یک فیلر غیر هیالورونیک با اثرات محرک کلاژن

برخلاف اکثر تزریق‌های فیلر ارائه شده در بازار، فیلرهای الانسه بر پایه اسید هیالورونیک نیستند، بلکه حاوی مخلوطی از پلی‌کاپرولاکتون (PCL) و یک ژل CMC (کربوکسی متیل سلولز) هستند. ترکیب منحصربفرد آن الانس را جایگزین ایمن برای پرکننده های اسید هیالورونیک می کند و یک درمان ضد پیری عالی برای بهبود کیفیت پوست با ماندگاری چندین برابر است.

 

هنگامی که فیلرهای الانس به لایه‌های عمیق‌تر پوست تزریق می‌شوند، ژل CMC یک لیفت و حجم فوری برای اصلاح چین و چروک‌های صورت فراهم می‌کند. در همین حال، پلیکاپرولاکتون (PLC)، یک پلیمر نرم پزشکی قابل جذب زیستی شناخته شده، تولید طبیعی کلاژن نوع I و III بدن را با نتایج بلندمدت تحریک می کند. از آنجایی که الانس یک پرکننده محرک کلاژن است، برای استفاده در ناحیه فرورفتگی اشک یا لب ها توصیه نمی شود.

 INJECTABLE – پرکننده های کانتورینگ کامل صورت

به لطف فرمولاسیون انحصاری، فیلرهای الانسه  عمل محبوب 2 در 1 را ارائه می دهند که به بازسازی و جوانسازی لایه به لایه پوست کمک می کند و یک زیرسازی محکم ایجاد می کند. این باعث می شود هر دو فیلر به انتخابی ایده آل برای مجسمه سازی صورت و کانتورینگ صورت تبدیل شوند. خانواده الانسه  حاوی فیلرهای پوستی با ماندگاری متفاوت است که بسته به محصول انتخابی از 18 ماه تا 24 ماه دوام می آورد:

الانسه اس یک فیلر قابل جذب زیستی است که برای اصلاح چین و چروک، چین‌های بینی، خطوط ماریونت، خطوط اخم و شقیقه‌ها با نتایجی که تا 18 ماه ماندگاری دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

الانسه ام بیشتر یک پرکننده چانه است که برای ایجاد حجم و اصلاح فوری در نواحی مانند چانه، گونه ها، چین های بینی و خطوط ماریونت با نتایج طولانی مدت که می تواند تا 24 ماه دوام داشته باشد، طراحی شده است.

پرکننده های طولانی مدت با نتایجی که تا 24 ماه ماندگاری دارند

تفاوت در طول عمر محصولات بر اساس تعداد مولکول های PCL در پرکننده است که باعث تحریک تولید کلاژن و طولانی شدن اثرات می شود. هر چه طول زنجیره پلیمری PCL بیشتر باشد، نتایج بیشتر ماندگار خواهند بود. نتایج به‌دست‌آمده با پرکننده‌های الانسه  فوری هستند، اما در ماه‌های بعد پس از درمان بهبود می‌یابند.

لطفا توجه داشته باشید که نتایج درمان به سن و سبک زندگی بیمار بستگی دارد. تمام پرکننده ها دارای نشان CE هستند و با بالاترین کیفیت استانداردهای ایمنی اروپا مطابقت دارند.

کارایی این فیلر چیست؟

ماده فعال فیلرهای الانسه ، میکروسفرهای PCL، به دلیل خاصیت تحریک زیستی قوی آن، به خوبی شناخته شده است. پس از تزریق به پوست، حامل ژل فوراً عیوب زیبایی شناختی را از طریق حجم دهی اصلاح می کند، در حالی که میکروسفرهای PCL ترمیم و تولید الیاف کلاژن را افزایش می دهند.اغلب، مقایسه ای بین الاستین و کلاژن وجود دارد، اگرچه الانسه  در درجه اول تولید کلاژن را افزایش می دهد.

ایمپلنت های این فیلر معمولاً برای درمان علائم زیبایی زیر استفاده می شوند:

  • چین و چروک های عمیق صورت، مانند شیارهای نازوژنین و خطوط ماریونت

  • پوست غیر قابل ارتجاع مانند روی خط فک؛

  • خطوط نامشخص صورت مانند استخوان گونه؛

  • بزرگ کردن غیر جراحی اجزای صورت مانند بینی.

عوارض جانبی چیست؟

مانند سایر فیلرهای پوستی، بیمارانی که با الانس درمان می‌شوند ممکن است واکنش‌های موضعی رایجی مانند قرمزی، تورم و کبودی ایجاد کنند. این واکنش های التهابی ماهیت خفیفی دارند و با بهبودی پوست پس از تزریق های کم تهاجمی رخ می دهند. این پاسخ‌های محل تزریق معمولاً ظرف چند روز برطرف می‌شوند.

بیماران باید حداقل یک روز از انجام فعالیت های بدنی شدید خودداری کنند و حداقل یک هفته بعد از جلسه درمان از قرار دادن نواحی تحت درمان در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنند. با این حال، بیماران در معرض خطر ابتلا به واکنش های نامطلوب سلامتی مانند سفت شدن (سخت شدن بافت ها)، عفونت ها و حملات آلرژیک هستند. گاهی اوقات، این عوارض جانبی شدید به دلیل اشتباهات پزشکی ناشی از پزشک تزریق کننده رخ می دهد.

بیماران قبل از عمل باید خطرات و عوارض احتمالی فیلرهای الانس را درک کنند. آنها همچنین باید در زمینه شناسایی عوارض جانبی آموزش ببینند تا بتوانند مراقبت های پزشکی فوری را دریافت کنند.

الانسه  مشخصات ایمنی بالایی دارد و در اکثر بیماران به خوبی تحمل می شود.

آیا آزمایش پوستی قبل از درمان لازم است؟

الانسه  برخلاف سایر فیلرهای پوستی، محصولی غیر حیوانی، غیر باکتریایی و غیر انسانی است که نیاز به آزمایش آلرژی را از بین می برد. الانسه  کاملاً مصنوعی است، به این معنی که پزشک شما می‌تواند بلافاصله بدون هیچ آزمایش آلرژی قبل از درمان شما را درمان کند.

آیا الانسه  موقتی است یا دائمی؟

الانسه  یک پرکننده پوستی موقت اما طولانی مدت است. ترکیب منحصربفرد اجزای زیست پزشکی نرم الانسه  تضمین می کند که محصول پس از مدت زمان عملکرد مطلوب کاملاً ناپدید می شود. استفاده از الانسه  یک نتیجه درمانی را ارائه می دهد که کاملاً برگشت پذیر و ایمن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *